32 Niedziela w ciągu roku - Waltham Cross

Ogłoszenia 10 listopada 2019

1. PO MSZY ŚW. DO NABYCIA GOŚĆ NIEDZIELNY. W poprzednim wydaniu JEST FILM O ŚW. BERNADECIE I OBJAWIENIACH MATKI BOŻEJ W LOURDES.

3. Z okazji święta Odzyskania Niepodległości Rada Parafialna i Polska Szkoła Sobotnia w Enfield zapraszają na uroczystą akademię w niedzielę 17 listopada po Mszy świętej w Sali.

4. Zapraszamy serdecznie na zabawę Andrzejkową dnia 30.11.2019. zapisy i informacje pod numerem telefonu:   07500971032

5. Serdecznie zachęcamy wszystkie chętne dzieci do dołączenia do naszego parafialnego zespołu “Nutki”. Zgłoszenia bądź pytania prosimy kierować do naszej Pani Organistki Agnieszki Brali.

6.    17.11.w przyszłą Niedzielę będziemy w naszej wspólnocie gościć p. Romana Kempinskiego –  pseudonim Romcio – Tomcio, pisarz i autor „rymowanych Ewangelii” dla dzieci. Wraz z żoną prowadzi też rekolekcje. Jego talent doceniał też ks. Jan Twardowski. Możliwość nabycia książek dla dzieci.

7. W Listopadzie modlimy sie za zmarłych podczas Mszy Św. i po Mszach Św. w czasie adoracji Najświętszego Sakramentu odmawiając Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

8. Zapraszam na Msze Św. we wtorek o godz. 19.15 – okazja do spowiedzi świętej.

9. Również serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych dorosłych do śpiewania, aby dołączyć do naszego parafialnego zespołu “Będzie dobrze”. Zgłoszenia i pytania prosimy kierować do Pana Macieja Hałasa, tel. 07725565311

10.Po każdej Mszy Św. zapraszam wszystkich do włączenia się  w adoracje Najświętszego Sakramentu i koronke do Bożego Miłosierdzia.

11. WITAM SERDECZNIE W NASZEJ WSPÓLNOCIE KS. PROWINCJAŁA  KSIĘZY CHRYSTUSOWCÓW W ANGLII – KS. MACIEJA PIASKOWSKIEGO TCHR.