2 Niedziela Adwentu Ogłoszenia Parafialne Waltham Cross-Rozważanie

OGŁOSZENIA PARAFIALNE  10.12.2023.    – WALTHAM CROSS.

1. WE WTORKI ADWENTU, O GODZ.  19.00 RORATY DLA DZIECI, ZAPRASZAM  MŁODZIEŻ PRZYGOTOWUJĄCĄ SIĘ DO BIERZMOWANIA ORAZ WSZYSTKICH WIERNYCH. PROSZĘ ZABRAĆ ZE SOBĄ  LAMPIONY ELEKTRYCZNE.
  2. W PRZYSZŁĄ NIEDZIELĘ  17.12. PO MSZY ŚW. O 9.45 ZAPRASZAMY WSZYSTKICH SERDECZNIE NA WIGILĘ NASZEJ WSPÓLNOTY. PROSIMY TRADYCYJNIE, ABY OSOBY KTÓRE MOGĄ ZROBIĆ SAŁATKĘ, CIASTO ITP.  ZAPISAŁY SIĘ  DZIŚ NA LISTĘ  PRZY WYJŚCIU  OD STRONY SALI. BÓG ZAPŁAĆ.
  3. BARDZO SERDECZENIE ZAPRASZAM NA REKOLEKCJE ADWENTOWE, KTÓRE ROZPOCZNĄ SIĘ 16.12. SOBOTA O GODZ. 20.00. REKOLEKCJE POPROWADZI  KS.   ZBIGNIEW REGUCKI, CHRYSTUOWIEC.  (SZCZEGÓŁY W BIULETYNIE).
  4. SPOWIEDŹ PRZEDŚWIĄTECZNA WTOREK 19.12.  OD GODZ. 18.30 DO 20.00.
  5. DZIŚ  PO MSZY  ŚW.  O GODZ. 9.45.  WSZYSTKIE DZIECI, KTÓRE ZOSTAŁY WCZEŚNIEJ ZAPISANE,  ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM DO SALI NA GÓRZE. DZIĘKUJE WSZYSTKIM, KTÓRZY ZORGANIZOWALI „MIKOŁAJA”,  UPIEKLI CIASTO, ORAZ WSZYSTKIM Z NASZEJ WSPÓLNOTY, KTÓRZY ZŁOŻYLI NA TEN CEL SWOJE OFIARY.  BÓG ZAPŁAĆ.
  6. PO MSZY ŚW. PRZY SALI MOŻNA NABYĆ OPŁATKI NA WIGILIĘ, ORAZ ŚWIECE CARITAS WIGILIJNE DZIEŁO POMOCY DZIECIOM. KOSZT ŚWIECY 6 FUNTÓW.
  7. ŻYCZYMY WSZYSTKIM DOBREGO TYGODNIA. SZCZĘŚĆ BOŻE.

Rozważąnie:

Przygotujcie drogę Panu, prostujcie dla Niego ścieżki.” Mk 1, 3 Okres Adwentu, który przeżywamy jest czasem radosnego oczekiwania na przyjście Pana Jezusa. Jest to okres, podczas którego mamy szczególną okazję doświadczyć nawrócenia. Prostujemy ścieżki naszego życia, porządkujemy w naszym sercu i duszy to, co jest niepoukładane. Staramy się porządkować te sfery naszego życia, które wymagają uzdrowienia, oczyszczenia. Prośmy Pana Boga o łaskę nawrócenia i przygotowania do głębokiego przeżycia Świąt Bożego Narodzenia. Dokąd prowadzą ścieżki mojego życia? Czy odkrywam na nich obecność Pana Boga? ks. Grzegorz Suski SChr