28 Niedziela Zwykła 15/10/2023 Ogłoszenia Parafialne Waltham Cross-Rozważanie

OGŁOSZENIA PARAFIALNE  15.10.2023   – WALTHAM CROSS.

1. DZIĘKUJE SERDECZNIE WSZYSTKIM, KTÓRZY W PIĄTEK  WIECZOREM WZIĘLI UDZIAL W EUCHARYSTII I JERYCHU RÓŻAŃCOWYM. MODLITWA TRWAŁA DO PÓŁNOCY.

1. WE WTOREK 17.10 ZAPRASZAM NA MSZE ŚWIĘTA O GODZINIE 19.00. PO MSZY ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU I MODLITWA RÓŻAŃCOWA. MŁODZIEŻ I DZIECI ODBIERJĄ PODPISY PO ADORACJI PRZY SALI.

1. W  NAJBLIŻSZĄ  SOBOTĘ  21.10. ZAPRASZAMY  WSZYSKICH CHĘTNYCH DO POMOCY PRZY SPRZĄTANIU GROBÓW NASZYCH RODAKÓW. GODZINA 14.00 - SPOTKANIE NA CMENTZRZU CHESHUNT.

1. ZACHĘCAM WSZYSTKICH PRACUJĄCYCH DO SKŁADANIA OFIAR NA PARAFIE PRZEZ SYSTEM GIFT AID ŻÓŁTE KOPERTKI. PODPISANE WCZEŚNIEJ DEKLARACJE NALEŻY ODDAĆ DO ZAKRYSTII.

1. KATECHEZA DZIECI I KOMUNIJNYCH – WTOREK 17.10. O GODZ. 17.45. W SALCE NA GÓRZE.

Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia.” Flp 4, 12 Kto w każdym położeniu potrafi wiernie trwać przy Panu, ten doświadcza ogromu Bożych łask. W chwilach radości potrafi wielbić Boga, a w chwilach próby nie wątpi w Jego obecność. Ważne, aby nie pozwolić sobie na zuchwałość, ale roztropnie podchodzić do każdego wydarzenia, sytuacji, czy jakiegokolwiek przedsięwzięcia. To nie znaczy, że Bóg wszystko zrobi za Ciebie. Tego się nie spodziewaj. On będzie z Tobą. Nie bój się wysiłku, trudu, odrobiny samotności, czasem niezrozumienia ze strony bliźnich. W Nim możesz wszystko! Czy zbyt łatwo nie ulegasz zwątpieniu, gdy po ludzku nic nie idzie? ks. Paweł Jasina SChr