29 Niedziela Ogłoszenia Parafialne Ilford-Rozważanie 22/10/2023

OGŁOSZENIA PARAFIALNE22.10. – 28.10.2023.

1.            31.10 O GODZ. 17.30 – 20.00 ODBĘDZIE SIĘ BAL WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH DLA DZIECI. ZAPISY I SZCZEGÓŁY U PANI MAŁGORZATY  W SALCE ZA OŁTARZEM, LUB POD NR TEL. : 07905594158.
  2.          25.11. NATOMIAST ZAPRASZAMY DOROSŁYCH NA ZABAWĘ ANDRZEJKOWĄ. ZAPISY I BILETY U PANI BOŻENY PO MSZY ŚW. W SALCE (KOŚCIÓŁ)
  3.          BARDZO SERDECZNIE ZAPRASZAM NA MSZE ŚW. W CIĄGU TYGODNIA , ŚRODA, CZWARTEK, PIĄTEK O GODZINIE 19.00. O GODZ. 18.30 SPOWIEDŹ, PO MSZY ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU I RÓŻANIEC..

1. BARDZO SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH NA JERYCHO RÓŻAŃCOWE .ROZPOCZNIE SIĘ  W PIĄTEK MSZĄ ŚW.O GODZ. 19.00, NASTĘPNIE ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU I PIERWSZA CZĘŚĆ RÓŻAŃCA. OD 20.30 DO 6.00  BĘDZIEMY SIĘ MODLIĆ W CZASIE ADORACJI W  SALI DOMU PARAFIALNEGO  ( ZAPISY PO MSZY ŚW.)
  2. . DZIĘKUJE SERDECZNIE MŁODZIEŻY ZA WŁĄCZENIE SIĘ WE WCZORAJSZĄ WYCIECZKĘ ROWEROWĄ, W ZABAWY I OGNISKO. SERDECZNIE DZIĘKUJE RODZICOM, ZA POMOC W ZORGANIZOWANIU OGNISKA I CAŁEGO WYDARZENIA.
  3. . WYPOMINKI ZA ZMARŁYCH MOZNA SKŁADAĆ DO PUDEŁKA PRZY ZAKRYSTII.  DZIECI I MŁODZIEŻ ODBIERAJĄ PODPISY PRZY WYJŚCIU Z KOŚCIOŁA.

Rozważanie:

Oddajcie więc Cezarowi to, co należy do Cezara, a Bogu to, co należy do Boga.” Mt 22, 21 W odpowiedzi Jezusa na podstęp faryzeuszów słyszymy o konieczności rozróżnienia płaszczyzny ludzkiej od boskiej. Zarówna o jedną, jak i o drugą powinniśmy się troszczyć. Pamiętajmy jednak, że tak jak władza Cezara rozciąga się tam, gdzie docierają monety z jego podobizną, tak i władza Boga sięga tam, gdzie dociera Jego obraz. A że człowiek jest stworzony na obraz i podobieństwo Boże, to każdy z nas należy całkowicie do Boga, w każdym wymiarze, także tym politycznym. Upodobnianie się do tego najpiękniejszego obrazu to powołanie i zadanie dla każdego. Czy inni, patrząc na mnie, mogą dostrzec obraz Boga? ks. Jarosław Koch SChr