34 Niedziela Ogłoszenia Parafialne Ilford/Goodmayes-Rozważanie

OGŁOSZENIA PARAFIALNE26.11.2023.

1.             OBCHODZIMY DZIŚ UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA. TA UROCZYSTOŚĆ KOŃCZY ROK LITURGICZNY I ROZPOCZYNA KOLEJNY ROK LITURGICZNY.  TO RÓWNIEŻ TYTULARNE ŚWIĘTO ZGROMADZENIA KSIĘŻY CHRYSTUSOWCÓW. KS. SŁAWOMIROWI, DZIEKUJĘ ZA WYGŁOSZONE DZIŚ SŁOWO BOŻE I MODLITWĘ.

1.                 BARDZO SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA MSZE ŚW. W CIĄGU TYGODNIA , ŚRODA, CZWARTEK, PIĄTEK O GODZINIE 19.00. O GODZ. 18.30 SPOWIEDŹ, PO MSZY ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU I KORONKA DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA W INTENCJI ZMARŁYCH Z WYPOMINEK.

1.         DZIŚ PO MSZY ŚW. O GODZ. 13.00 PANI BOGUSŁAWA W SALCE ZA OŁTARZEM BĘDZIE POBIERAĆ WYMIARY DO USZYCIA ALB DLA DZIECI PIERWSZO KOMUNIJNYCH .
  2. DZIŚ PRZY WYJŚCIU Z KOŚCIOŁA MOŻNA ZŁOŻYC OFIARĘ PRZEZNACZONĄ NA PACZKI OD MIKOŁAJA DLA DZIECI . RÓWNIEZ DZIŚ I ZA TYDZIEŃ MOŻNA ZAPISAĆ DZIECKO NA SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM. ZAPISY  PRZY WYJŚCIU . MIKOŁAJ W NIEDZIELĘ 10.12. PO MSZY ŚW. O 13.00 W SALI NASZEGO DOMU PARAFIALNEGO. PROSIMY RÓWNIEZ O PRZYNIESIENIE CIASTA, ZA CO SERDECZNIE DZIĘKUJE.

1. SERDECZNIE DZIĘKUJE RODZICOM DZIECI KOMUNIJNYCH ZA PRZYGOTOWANIE OBIADU PARAFIALNEGO W UBIEGŁĄ NIEDZIELĘ, JAK RÓWNIEŻ DZIĘKUJE RADZIE PARAFIALNEJ I INNYM OSOBOM, KTÓRE PRZYGOTOWAŁY WCZORAJSZĄ ZABAWE ANDRZEJKOWĄ.
  2. W PIĄTEK 01.12. PRZYPADA PIERWSZY PIĄTEK MIESIĄCA. SPOWIEDŹ OD GODZ. 18.00.

Rozważanie:

„Panie, kiedy widzieliśmy Cię głodnym albo spragnionym?” Mt 25, 44 Na sądzie zarówno dobrzy jak i źli zadają to samo pytanie. Okazuje się, że wszyscy mamy problem z rozpoznawaniem Chrystusa w codzienności. Zapominamy, że Bóg w naszym świecie jest naprawdę wszędzie obecny, spotykamy Go codziennie i „ocieramy się o Niego”. Czy jestem świadomy, że wszystko co czynię, nawet pozornie błahego, ma odniesienie do Niego? ks. Adam Słomiński SChr