34 Niedziela Ogłoszenia Parafialne Waltham Cross-Rozważanie

OGŁOSZENIA PARAFIALNE  26.11.2023.    – WALTHAM CROSS.

1. W  NAJBIŻSZY  WTOREK  NIE BĘDZIE MSZY ŚW. O GODZ. 19.00. TEGO DNIA KSIĘŻA CHRYSTUSOWCY PRZEŻYWAJĄ SWÓJ KOLEJNY DZIEŃ SKUPIENIA .  PROSIMY O MODLITWĘ W NASZEJ INTENCJI.
  2. W PRZYSZŁĄ NIEDZIELĘ  ROZPOCZYNAMY W KOŚCIELE CZAS ADWENTU, CZAS OCZEKIWANIA NA POWTÓRNE PRZYJŚCIE CHRYSTUSA I CZAS PRZGOTOWANIA DO BOŻEGO NARODZENIA.  WE WTORKI ADWENTU, O GODZ.  19.00 RORATY DLA DZIECI, ORAZ WSZYSTKICH WIERNYCH.

1. ZACHĘCAM WSZYSTKICH PRACUJĄCYCH DO SKŁADANIA OFIAR NA PARAFIE PRZEZ SYSTEM GIFT AID ŻÓŁTE KOPERTKI. PODPISANE WCZEŚNIEJ DEKLARACJE NALEŻY ODDAĆ DO ZAKRYSTII.

1. BARDZO SERDECZENIE ZAPRASZAM NA REKOLEKCJE ADWENTOWE, KTÓRE ROZPOCZNĄ SIĘ 16.12. SOBOTA O GODZ. 20.00. REKOLEKCJE POPROWADZI KS. ZBIGNIEW REGUCKI, CHRYSTUOWIEC. (SZCZEGÓŁY W BIULETYNIE)
  2. 10.12.  PO MSZY O 9.45 ORGANIZUJEMY SPOTKANIE DZIECI Z MIKOŁAJEM. W ZWIĄZKU Z TYM, PODOBNIE JAK W UBIEGŁĄ NIEDZIELĘ – DZISIEJSZA DRUGA SKŁADKA JEST PRZEZNACZONA NA PACZKI DLA DZIECI. PROSIMY RÓWNIEŻ JAK ZAWSZE, O PRZYNIESIENIE CIASTA DO KAWY I HERBATY. SERDECZNIE DZIĘKUJĘ ZA POMOC I ZAANGAŻOWANIE.

Rozważanie:

„Panie, kiedy widzieliśmy Cię głodnym albo spragnionym?” Mt 25, 44 Na sądzie zarówno dobrzy jak i źli zadają to samo pytanie. Okazuje się, że wszyscy mamy problem z rozpoznawaniem Chrystusa w codzienności. Zapominamy, że Bóg w naszym świecie jest naprawdę wszędzie obecny, spotykamy Go codziennie i „ocieramy się o Niego”. Czy jestem świadomy, że wszystko co czynię, nawet pozornie błahego, ma odniesienie do Niego? ks. Adam Słomiński SChr