22 Niedziela w ciągu roku - Waltham Cross

Ogłoszenia 1 września 2019

1. W dniu dzisiejszym, w sposób szczególny, pamiętajmy o rocznicy wybuchu II Wojny Światowej i módlmy się za ofiary, jak i tych, którzy do niej doprowadzili.

2. Zapisy dzieci na przygotowanie do I Komunii Świętej. Wypełniony formularz przynoszą rodzice wraz z dzieckiem, tylko do ks. Daniela. Przy zapisie dziecko ma obowiązek znać podstawowe modlitwy: Znak Krzyża, Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo, Aniele Boży, oraz Chwała Ojcu. Zapisy potrwają od 1 czerwca do 29 września. Zapisy dotyczą dzieci z rocznika 2011 i starszych.

3. W imieniu Rady Administracyjnej zapraszamy na ostatnią Mszę Świętą, w niedzielę 08.09.19, celebrowaną w naszej parafii  przez ks. proboszcza Grzegorza, a następnie zapraszamy na herbatkę okolicznościową, w sali przy kościele, podczas, której będziemy się  oficjalnie  żegnać i dziękować za 6 lat posługi w naszej parafii.

4. W imieniu Rady Administracyjnej  zapraszamy na Odpust Parafialny w niedzielę 15.09.19 (Podwyższenie Krzyża Świętego). Odpust parafialny będzie  połączony z przywitaniem nowego ks. proboszcza Cezarego Kraczkowskiego SChr. Uroczystość rozpocznie się Mszą Świętą, po jej zakończeniu zapraszamy na okolicznościową herbatkę parafialną w dużej sali przy kościele. Podczas herbatki gwarantujemy atrakcje odpustowe dla najmłodszych, a także oficjalne przywitanie nowego Ks. Proboszcza w naszej parafii.

5. W IMIENIU POLSKIEJ SZKOŁY NAUCZANIA PRZEDMIOTÓW OJCZYSTYCH Z ENFIELD informujemy: 14 września rozpoczynamy działalność po wakacyjnej przerwie. Zapraszamy dzieci, rodziców i nauczycieli/wychowawców. Poszukujemy również nauczycieli do klas starszych.  Zgłoszenia chętnych bardzo proszę do sympatycznej pani Dyrektor Grażyny Mączkowskiej.

POSŁUGA LEKTORSKA:
01.09 Jan Duraj;
08.09 Jolanta Duraj;
15.09 Anita Denkewicz

Z ŻAŁOBNEJ KARTY:
Pan powołał do wieczności śp. Zdzisława Gołębiowskiego (94) z Cheshunt. Uroczystości pogrzebowe nastąpią 20 września br. o godzinie 11.30 w naszym kościele, następnie ostatnie pożegnanie w Enfield Crematorium o godzinie 13.00. Rodzinie zmarłego śp. Zdzisława składamy wyrazy współczucia.