23 Niedziela w ciągu roku - Waltham Cross

Ogłoszenia 8 września 2019

1. Serdecznie dziękujemy ks. Grzegorzowi Kozieńskiemu SChr. za posługę kapłańską, jako proboszcz w naszej parafii przez 6 lat. Za sprawowane sakramenty, wszelkie dobro i każdą okazaną pomoc i życzliwość dziękujemy i prosimy dobrego Boga o potrzebne łaski i siły na nowej parafii.

2. W przyszłym tygodniu powitamy nowego proboszcza naszej parafii, ks. Cezarego Kraczkowskiego SChr.

3. Zapisy dzieci na przygotowanie do I Komunii Świętej. Wypełniony formularz przynoszą rodzice wraz z dzieckiem, tylko do ks. Daniela. Przy zapisie dziecko ma obowiązek znać podstawowe modlitwy: Znak Krzyża, Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo, Aniele Boży, oraz Chwała Ojcu. Zapisy potrwają od 1 czerwca do 29 września. Zapisy dotyczą dzieci z rocznika 2011 i starszych.

4. W imieniu Rady Administracyjnej  zapraszamy na Odpust Parafialny w najbliższą niedzielę 15.09.19 (Podwyższenie Krzyża Świętego). Odpust parafialny będzie połączony z przywitaniem nowego ks. proboszcza Cezarego Kraczkowskiego SChr. Uroczystość rozpocznie się Mszą Świętą, po jej zakończeniu zapraszamy na okolicznościową herbatkę parafialną w dużej sali przy kościele. Podczas herbatki gwarantujemy atrakcje odpustowe dla najmłodszych.

5. Po raz ostatni w naszym zespole śpiewa Martyna. Dziękujemy jej za zaangażowanie i dzielenie się swoim talentem. Życzymy powodzenia na studiach i obfitości darów Ducha Świętego. W związku z tym zapraszamy osoby chętne do śpiewania, aby wesprzeć zespół w ich posłudze na większą chwałę Boga i ku pożytkowi nas wiernych.

6. W IMIENIU POLSKIEJ SZKOŁY NAUCZANIA PRZEDMIOTÓW OJCZYSTYCH Z ENFIELD informujemy: 14 września rozpoczynamy działalność po wakacyjnej przerwie. Zapraszamy dzieci, rodziców i nauczycieli/wychowawców. Poszukujemy również nauczycieli do klas starszych. Zgłoszenia chętnych bardzo proszę do sympatycznej pani Dyrektor Grażyny Mączkowskiej

POSŁUGA LEKTORSKA:
08.09 Jolanta Duraj;