24 Niedziela w ciągu roku - Ilford

Ogłoszenia 15 września 2019

1. Serdecznie witamy w naszej parafii nowego proboszcza ks. Cezarego Kraczkowskiego SChr. W nowym miejscu życzymy wielu Bożych łask, mocy Ducha Świętego i opieki Najświętszej Maryi Panny. Mamy nadzieję, że ks. Cezary będzie dobrze czuł się wśród nas a swoim optymizmem i pobożnością będzie dla wielu Pasterzem na wzór Dobrego Pasterza Chrystusa.

2. W poniedziałek 16 września nie będzie Mszy o godz. 9.00

3. Zapisy dzieci na przygotowanie do I Komunii Świętej. Wypełniony formularz przynoszą rodzice wraz z dzieckiem, tylko do ks. Daniela. Przy zapisie dziecko ma obowiązek znać podstawowe modlitwy: Znak Krzyża, Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo, Aniele Boży, oraz Chwała Ojcu. Zapisy do 29 września. Zapisy dotyczą dzieci z rocznika 2011 i starszych.

4. Chór AMEN AdoraMus bierze udział w Ogólnoposlkim Festivalu Muzyki Chrześcijańskiej – Hosanna Festival. Na utwór „Każdy ruch” można oddać swój głos na stronie www.hosannafestival.pl/Zaglosuj

5. Zdjęcia i filmy z tegorocznej uroczystośći I Komunii Świętej są do odbioru na plebanii.

Lektorzy: koordynator Tomasz Klisowski

SPOTKANIA i GRUPY ILFORD
Niedziela –
dziecięco-młodzieżowy zespół muzyczny godz. 11.00
Poniedziałek – grupa wsparcia AA, spotkanie o godzinie 19.15
Wtorek – parafialny zespół muzyczny „Ekspres do Nieba - EdN” godz. 19.30
Czwartek – spotkania Grupy Mężczyzn św. Józefa oraz parafialnego klubu sportowego odbywają się od 20.00.