24 Niedziela w ciągu roku - Waltham Cross

Ogłoszenia 15 września 2019

1. Serdecznie witamy w naszej parafii nowego proboszcza ks. Cezarego Kraczkowskiego SChr. W nowym miejscu życzymy wielu Bożych łask, mocy Ducha Świętego i opieki Najświętszej Maryi Panny. Mamy nadzieję, że ks. Cezary będzie dobrze czuł się wśród nas a swoim optymizmem i pobożnością będzie dla wielu Pasterzem na wzór Dobrego Pasterza Chrystusa.

2. Serdeczne podziękowania dla członków Rady Administracyjnej za zorganizowanie pożegnania ks. proboszcza Grzegorza w minioną niedzielę. Dziękujemy za pomoc podczas herbatki oraz za donacje ciasta Radzie Administracyjnej, rodzicom Ministrantów oraz sekcji eventowej, zespołom Nutki, Będzie Dobrze i pani organistce. Dziekujemy wszystkim Parafianom za liczne przybycie oraz za wszelkie ofiary.

3. Zapisy dzieci na przygotowanie do I Komunii Świętej. Wypełniony formularz przynoszą rodzice wraz z dzieckiem, tylko do ks. Daniela. Przy zapisie dziecko ma obowiązek znać podstawowe modlitwy: Znak Krzyża, Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo, Aniele Boży, oraz Chwała Ojcu. Zapisy potrwają do 29 września. Zapisy dotyczą dzieci z rocznika 2011 i starszych.

4. W imieniu Rady Administracyjnej  zapraszamy na Odpust Parafialny w najbliższą niedzielę 15.09.19 (Podwyższenie Krzyża Świętego). Odpust parafialny będzie połączony z przywitaniem nowego ks. proboszcza Cezarego Kraczkowskiego SChr. Uroczystość rozpocznie się Mszą Świętą, po jej zakończeniu zapraszamy na okolicznościową herbatkę parafialną w dużej sali przy kościele. Podczas herbatki gwarantujemy atrakcje odpustowe dla najmłodszych.

5. Serdecznie zapraszamy oraz zachęcamy wszystkie chętne dzieci do dołączenia do naszego  parafialnego zespolu  “Nutki”. Zgłoszenia bądź pytania prosimy kierować do naszej Pani Organistki Agnieszki Brali.

6. Również serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych dorosłych do śpiewania , aby  dołączyć  do naszego parafialnego zespolu  “Będzie dobrze”. Zgłoszenia i pytania prosimy kierować do Pana Macieja Hałasa, tel. 07725565311.

POSŁUGA LEKTORSKA:
15.09 Anita Denkewicz;