25 Niedziela w ciągu roku - Ilford

Ogłoszenia 22 września 2019

1. Za tydzień (29 września) druga taca przeznaczona na Fundację kard. J. Glempa.

2. Zapisy dzieci na przygotowanie do I Komunii Św. u ks. Daniela potrwają do 29 września. Przy zapisie dziecko ma obowiązek znać podstawowe modlitwy: Znak Krzyża, Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo, Aniele Boży, oraz Chwała Ojcu. Zapisy dotyczą dzieci z rocznika 2011 i starszych.

3. Zdjęcia i filmy z tegorocznej uroczystości I Komunii Św. do odbioru na plebanii.

4. Od przyszłej niedzieli po Mszy św. można jedynie zamawiać intencje Mszy. Pozostałe sprawy prosimy załatwiać w biurze parafialnym (DOM PARAFIALNY). Godziny otwarcia kancelarii parafialnej zostaną podane w przyszłą niedzielę.

5. Bardzo serdecznie zapraszamy do udziału we Mszy św. w ciągu tygodnia. Od października (po uzgodnieniu z proboszczem parafii angielskiej) rozpoczniemy adoracje Najświętszego Sakramentu, koronkę do Miłosierdzia Bożego, oraz nabożeństwa różańcowe.

6. Ruszyła rejestracja na wybory parlamentarne w Polsce w dniu 13.10.2019. Komisja wyborcza będzie w domu parafialnym (2 Ashgrove Rd, IG3 9XE), numer komisji 282. Głosować mogą tylko zarejestrowane osoby. Rejestracji należy dokonać online na stronach MSZ: www.ewybory.msz.gov.pl
UWAGA – nie można zarejestrować się w domu parafialnym!!!

7. Ambasada Polska zaprasza na mecz charytatywny Polska-Anglia który jest organizowany z okazji 250 lat nawiązania stosunków dyplomatycznych pomiędzy Polską a Wielką Brytanią. Mecz odbędzie się 6 października o godz. 15.00 na Stadionie Hive w Londynie (Klub Barnet FC). Zapraszamy w szczególności wszystkie rodziny, gdyż zaplanowaliśmy wiele atrakcji również dla najmłodszych, m.in. trening z gwiazdami. Szczegóły oraz link do biletów zwykłych i rodzinnych dostępne na stronie polskanglia.info

8. Na Mszach w tygodniu śpiewniki wystawione są przy wejściu do kościoła, na wprost głównych drzwi.

Lektorzy: koordynator Tomasz Klisowski

SPOTKANIA i GRUPY ILFORD
dziecięco-młodzieżowy zespół muzyczny godz. 11.00
Poniedziałek grupa wsparcia AA, spotkanie o godzinie 19.15
Wtorek parafialny zespół muzyczny „Ekspres do Nieba - EdN” godz. 19.30
Czwartek Grupa Mężczyzn św. Józefa oraz parafialny klub sportowy godz. 20.00.

Z ŻAŁOBNEJ KARTY:
Pogrzeb śp. Henryka Marchewicza w środę 02.10.2019 o godz. 14.00 w kościele św. Antoniego (56 St Antony’s Road E7 9QB).