25 Niedziela w ciągu roku - Waltham Cross

Ogłoszenia 22 września 2019

1. Serdeczne podziękowanie dla członków Rady Administracyjnej za zorganizowanie herbatki odpustowej połączonej z przywitaniem nowego ks. proboszcza Cezarego. Podziękowanie dla Służby Ołtarza i ich rodziców, Pani Monice Nowickiej, osobom z sekcji eventowej, a także tym, którzy wykazali chęć pomocy przy sprzątaniu sali.

2. Za tydzień (29 września) druga taca przeznaczona na Fundację kard. J. Glempa.

3. Zapisy dzieci na przygotowanie do I Komunii Św. u ks. Daniela potrwają do 29 września. Przy zapisie dziecko ma obowiązek znać podstawowe modlitwy: Znak Krzyża, Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo, Aniele Boży, oraz Chwała Ojcu. Zapisy dotyczą dzieci z rocznika 2011 i starszych.

4. W imieniu Rady Administracyjnej serdecznie zapraszamy 13 października po Mszy św. do dużej sali na specjalną edycję koncertu realizowanego w 100-letnią rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę oraz w ramach Roku Moniuszki. Koncert jest dedykowany Polakom mieszkającym poza granicami kraju. Wykonawcy to znakomici polscy artyści z Bielskiego Towarzystwa Muzycznego. Zapraszamy serdecznie na ten wyjątkowy Koncert.

5. Serdecznie zapraszamy oraz zachęcamy wszystkie chętne dzieci do dołączenia do naszego parafialnego zespołu “Nutki”. Zgłoszenia bądź pytania prosimy kierować do naszej Pani Organistki Agnieszki Brali.

6. Również serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych dorosłych do śpiewania, aby dołączyć do naszego parafialnego zespołu “Będzie dobrze”. Zgłoszenia i pytania prosimy kierować do Pana Macieja Hałasa, tel. 07725565311.

7. Ruszyła rejestracja na wybory parlamentarne w Polsce w dniu 13.10.2019. Komisja wyborcza będzie w domu parafialnym (2 Ashgrove Rd, IG3 9XE), numer komisji 282. Głosować mogą tylko zarejestrowane osoby. Rejestracji należy dokonać online na stronach MSZ: www.ewybory.msz.gov.pl
UWAGA – nie można zarejestrować się w domu parafialnym!!!

8. Ambasada Polska zaprasza na mecz charytatywny Polska-Anglia który jest organizowany z okazji 250 lat nawiązania stosunków dyplomatycznych pomiędzy Polską a Wielką Brytanią. Mecz odbędzie się 6 października o godz. 15.00 na Stadionie Hive w Londynie (Klub Barnet FC). Zapraszamy w szczególności wszystkie rodziny, gdyż zaplanowaliśmy wiele atrakcji również dla najmłodszych, m.in. trening z gwiazdami. Szczegóły oraz link do biletów zwykłych i rodzinnych dostępne na stronie polskanglia.info

9. Naszej Drogiej Seniorce Pani Teresie Gabzdyl z okazji kolejnych urodzin życzymy błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej na dalsze lata.

POSŁUGA LEKTORSKA:
22.09 Agnieszka Zaleska;