27 Niedziela w ciągu roku

Biuletyn parafialny Ilford i Waltham Cross

• Dziś I Niedziela miesiąca - po Mszy Świętej zapraszamy na Różaniec i Adorację Najświętszego Sakramentu. Ten apel szczególnie kierujemy do rodziców zachęcając do modlitwy za dzieci.
  • Rozpoczynamy dziś peregrynację Ikony Matki Bożej po naszych rodzinach.
  • W najbliższy czwartek na godzinę 11:30 zapraszamy wszystkich seniorów na Mszę Św. do Domu Parafialnego a następnie na spotkanie towarzyskie i obiad.
  • W czwartek o godz. 18:00 zbiórka ministrantów w kościele, obecność obowiązkowa.
  • W tym tygodniu przypada I Piątek miesiąca – spowiedź od godziny 18:00.
  • Dzisiejsza druga taca - jak zwykle w I niedzielę miesiąca – jest przeznaczona na pokrycie kosztów wynajmu kościoła. Ofiarę można złożyć przy wyjściu. Bóg zapłać za wsparcie naszej parafii.
  • Pogrzeb śp. Jadwigi Osostowicz obędzie się we wtorek, 4.10. o godz. 10:30 w kościele St. Augustin’s Barkingside.
  • W przyszłą niedzielę 9.10. będziemy gościć w naszej wspólnocie księdza Krzysztofa Olejnika, Przełożonego Generalnego Towarzystwa Chrystusowego. Nasze Zgromadzenie Zakonne obchodzi w tym roku 90tą rocznicę powstania. Ksiądz Generał będzie przewodniczył Eucharystii oraz wygłosi Słowo Boże. Wszystkich serdecznie zapraszamy do wspólnego dziękczynienia Bogu za 90 lat istnienia naszej Wspólnoty Zakonnej najpierw w kościele potem w Domu Parafialnym przy wspólnym obiedzie.
  • Zapraszamy do wzięcia udziału w zabawie Złota Polska Jesień, która odbędzie się w Sali Parafialnej w sobotę, 22.10.22. Bilety będą do nabycia od niedzieli 9.10.

Informacje dla wspólnoty Waltham Cross:

Niedzielna Msza Święta od dziś rozpoczyna się o godzinie 9:45. Dzisiejsza Msza Św. jest z udziałem dzieci.

We wtorek po Mszy Świętej zapraszamy na Różaniec i Adorację Najśw. Sakramentu.

We wtorek o godz. 18:00 zbiórka ministrantów w kościele, obecność obowiązkowa.

Zapraszamy członków Rady Duszpasterskiej na spotkanie we wtorek o godz. 20:00