Niedziela – OBJAWIENIE PAŃSKIE - Ilford

Biuletyn do pobrania

OGŁOSZENIA PARAFIALNE. 05.01.2020.

1. Zachęcam do nabycia Gościa Niedzielnego, oraz Miłujcie się.

2. Wszystkie dzieci, które wzięły udział w konkursie na najładniejszą szopke Bożonarodzeniowa- dzis mogą je złożyć pod ołtarzem. Rozstrzygniecie konkursu 12-go stycznia podczas opłatka i śpiewu kolęd na Sali parafialnej. Zachecamy rodziny do wzięcia udzialu .

3. W miesiącu styczniu, w trakcie kolędy nie będzie Mszy Św. w tygodniu. Intencje, które zostały przyjęte – będą odprawione rano o godz. 10.00 wśrodę , czwartek i

4. Na stoliku przy wejściu do kościoła wyłożone są karty kolędowe. Wszystkich, którzy życzą sobie jeszcze kolędy – proszę o ich wypełnienie, i oddanie do pudełka obok z napisem „Kolęda”. O dacie kolędy, uprzedzę telefonicznie.

5. Pragnę poinformować, iż od kilku dni nie działa internetowa poczta parafialna. Proszę w związku z tym nie wysyłać „email”.

6. 12.01.2020 w przyszłą niedzielę po Mszy Świetej o godz. 13.oo zapraszam do salki na wspólne kolędowanie i opłatek. Osoby, które zechciałyby upiec ciasto, proszę aby dzis po Mszy w kapliczce zapisały sie na liste. Dziekuje i zapraszam.

7. 18.01. natomiast w sobotę zapraszam na KARNAWAŁOWY BAL PRZEBIERAŃCÓW (DOROŚLI). ROZPOCZĘCIE O GODZ. 19.00 NA SALI PARAFIALNEJ. Szczegóły i bilety do nabycia po Mszy Św. w bocznej kapliczce u pani Bożeny. (nr telefonu.: 07595727511)

8. 19.01. w Niedziele po Mszy Św. zapraszam na 45 MINUTOWY KONCERT KOLĘD w wykonaniu p. Roberta Jarosława Kossakowskiego, który koncertował wielkrotnie między innymi z Violetta ViLLAS.